Kalkınma Bakanı Elvan MİYSAD iftarına katıldı Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan (sağ 2) Mersin İş Adamları Yöneticileri Sanatçıları ve Akademisyenleri Derneği (MİYSAD) ve Ümraniye Belediyesi’nin birlikte düzenlediği 3. İstanbul Mersinliler İftar Programına katıldı. Elvan, iftar programının ardından Ümraniye Santral’de bulunan ve çeşitli illere ait olan stantları gezerek vatandaşlarla selamlaştı ve hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kalkınma Bakanı Elvan MİYSAD iftarına katıldı

Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan Mersin İş Adamları Yöneticileri Sanatçıları ve Akademisyenleri Derneği (MİYSAD) ve Ümraniye Belediyesi’nin birlikte düzenlediği 3. İstanbul Mersinliler İftar Programına katılarak konuşma yaptı.

Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan (sağ 2) Mersin İş Adamları Yöneticileri Sanatçıları ve Akademisyenleri Derneği (MİYSAD) ve Ümraniye Belediyesi’nin birlikte düzenlediği 3. İstanbul Mersinliler İftar Programına katıldı. Elvan, iftar programının ardından Ümraniye Santral’de bulunan ve çeşitli illere ait olan stantları gezerek vatandaşlarla selamlaştı ve hatıra fotoğrafı çektirdi.